DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:
Stolarz

Stolarz

Soltau
SO/DE/2019

Obowiązki

budowa i montaż ogrodów letnich, okien i drzwi drewnianych
obróbka drewna
praca z elementami drewnianymi (obróbka mebli)
dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania

doświadczenie jako stolarz
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
możliwość wyjazdu własnym samochodem
gotowość do podjęcia pracy ’od zaraz’

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie 11,50-12 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 50-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień)
zorganizowanie zakwaterowania
kontakt z biurem w języku polskim
nie prowadzimy Zeitkonta
premie za polecenie pracowników

Stolarz

Soltau

Daar Personal Service GmbH