Praca STAŻYSTA / STUDENT ZAOCZNY

Dodano: 19.10.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat

Gabos Software Sp z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom autorskie oprogramowanie, usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do nas jako:

STAŻYSTA / STUDENT ZAOCZNY
Katowice

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

  • czynności pomocnicze w bieżących zadaniach Biura Zarządu oraz innych działąch firmy
  • pomoc w obsłudze floty samochodowej firmy,
  • nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich,
  • wykonywanie innych prac administracyjno-biurowych.

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na tym stanowisku:

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole,
  • kultura osobista,
  • umiejętności organizacyjne,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku  w godz. 8:00-16:00,
  • czynne prawo jazy kat. B,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office.
Mile widziane również:
  • studenci ostatnich lat studiów dziennych

Co możemy zaoferować w zamian?

  • umowę zlecenie,
  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • pomoc bardziej doświadczonych pracowników,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość stałej współpracy,
  • zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,
  • dajemy Ci możliwość udziału w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gabos Software Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gabos Software Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach na potrzeby przyszłych rekrutacji. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.