Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Staż w dziale HR/Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Chorzów

Obowiązki

• Realizacja powierzonych projektów rekrutacyjnych (głównie na stanowiska średniego i wyższego szczebla)

• Redagowanie i publikacja ogłoszeń, przyjmowanie i selekcja dokumentów aplikacyjnych

• Bezpośrednie wyszukiwanie i pozyskiwanie kandydatów zgodnie z profilem stanowiska

• Prowadzenie wywiadów i rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami

Wymagania

• chęć rozwoju w obszarze rekrutacji
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność organizacji pracy własnej (zależy nam na efektywności, nie na raportach)

• Znajomości pakietu MS Office

•  mile widziana dyspozycyjność do pracy na cały etat

Oferujemy

• Pracę w pięknym biurze w centrum Chorzowa
• Możliwość rozwoju
Po ukończeniu stażu, chcielibyśmy, abyś został/a z nami na dłużej!

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Chorzów

Lepsza Praca