Starszy referent
Bielsko-Biała
Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Starszy referent do spraw obsługi informatycznej bazy danych
Wydział Ruchu Drogowego KMP

Warunki pracy

Praca w pomieszczeniu, przy komputerze powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, prze oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • - przetwarzanie informacji w policyjnych oraz pozapolicyjnych systemach informatycznych
  • - weryfikacja formalna oraz wprowadzanie do systemu kart Mrd2
  • - rejestracja w systemie telegramów dot. zatrzymanych dokumentóe tj. praw jazdy i dowodów rejestracyjnych pojazdów
  • - prowadzenie ewidencji kierowców, weryfikacja i wprowadzanie do systemu
  • - archiwizowanie dokumentów

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie informatyczny
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złożyć do: 2019-03-10
  • Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    Zespół Kadr i Szkolenia
    Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej
    ul. Wapienna 45

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
- ogłoszenie o naborze w celu zastępstwa
Wszelkie informacje dot. nabory można uzyskać pod nr tel. 812 1500.
Wynagrodzenie brutto - około 2.500,-
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje sa rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek cechę prawnie chronioną.
Nabór i postępowanie kwalifikacyjne prowadzone jest w 3 etapach:
1- wstępna weryfikacje pod względem formalnym,
2-test pisemny ze znajomości informatyki, ustawy o służbie cywilnej, i pracy administarcyjno-biurowej,
3-rozmowa kwalifikacyjna z osobami, które zaliczyły test

BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna