Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Starszy Doradca Klienta CH Targówek- nowe otwarcie!

ikona Dodano: 08.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • dbałość o bardzo dobry wizerunek, funkcjonowanie i wystrój Salonu,
  • budowanie trwałych relacji na naszymi Klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • życzliwość innym, uczciwości i uśmiech na co dzień,
  • ambicja i nastawienia na wspólne osiąganie sukcesów,
  • dążenie do nieustannego podnoszenia swoich kompetencji.

To oferujemy

  • jasne ścieżki rozwoju stanowiskowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oraz bonusy na produkty firmowe,
  • bogaty pakiet szkoleniowy stanowiący realne wsparcie,
  • unikatową kulturę i atmosferę oraz pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.

Change of Scandinavia Poland Sp. z o.o.

Firma CHANGE dynamicznie się rozwija i aktualnie jest obecna na 3 kontynentach, w 15 różnych krajach.

W Change Lingerie doceniamy Twoje naturalne piękno. Dla nas każda Kobieta jest wyjątkowa bo jest sobą!

Oddając w Twoje ręce nasze produkty nie dyktujemy Ci jak ma wyglądać kobiece ciało. Gwarantujemy za to spełnienie potrzeb wszystkich Kobiet!

Jesteśmy marką, która dąży do bycia najbardziej rozpoznawalną w profesjonalnym doborze bielizny. Dlatego poszukujemy ludzi ambitnych, którzy chcą dzielić z nami ten sukces.

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy? Ważna jest dla Ciebie jasna ścieżka awansu zawodowego? Zależy Ci na ciągłym podnoszeniu kompetencji?

Jeśli 3 razy odpowiedziałaś/eś TAK to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Klauzula informacyjna więcej
Starszy Doradca Klienta CH Targówek- nowe otwarcie!
ikonaWarszawa
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.