Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Starsza/Starszy Księgowa/Księgowy

Dodano: 01.12.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Twój zakres obowiązków

  • kontrola rozliczeń i gromadzenie wymaganej dokumentacji księgowej w zakresie importu, eksportu i transakcji unijnych pod kątem podatku VAT oraz JPK
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń przychodów i kosztów sprzedaży wyrobów i towarów
  • rozliczanie i kontrola odchyleń w zakresie kosztów produkcji
  • księgowe rozliczanie inwentaryzacji
  • sporządzanie wymaganych sprawozdań dla GUS i NBP
  • udział w opracowywaniu informacji dla potrzeb sprawozdań finansowych oraz dokumentacji podatkowej
  • współpraca z audytorami, administracją skarbową oraz kontrolą wewnętrzną
  • opracowywanie zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne w zakresie przepływów pieniężnych, jednostkowych kosztów produktów
  • aktywny udział w testowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych zarówno wymaganych przez prawo (JPK, e-faktura) jak i inicjowanych wewnętrznie

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub finansów
  • co najmniej 5 lat doświadczenia w księgowości spółek prawa handlowego
  • dobra znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, rzetelność oraz samodzielność w pracy

Mile widziane

  • znajomość SAP

To oferujemy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej i stabilnej pozycji
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłatę do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych, karta Multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Informujemy, że administratorem danych jest SILGAN WHITE CAP z siedzibą w Niepołomice, ul. Grabska 9 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.