Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Dodano: 22.10.2021

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Łódź
PL46981

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (CIT, VAT)
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • minimum 2-3-letnie doświadczenie w księgowości
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • mile widziana znajomość IFRS
  • dobra / komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Klient oferuje:

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów
  • opieka medyczna
  • możliwości długoterminowego rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."