Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Sprzedawca (oferta dedykowana osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Warszawa - CH Reduta
Wymiar etatu: 1/4 i 1/2 etatu

Sprzedawca - Warszawa (CH Reduta)
Warszawa

Obowiązki
- profesjonalna obsługa klientów
- dbanie o wystrój i wygląd salonu
- realizowanie planów sprzedażowych

Wymagania
- mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności
- komunikatywna, otwarta na budowanie aktywnych i trwałych relacji z Klientem,
- osoba dobrze czująca się w asortymencie wyposażenia kuchni i wnętrz,
- dyspozycyjna i gotowa do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.
- doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane

Oferujemy
- umowę o pracę tymczasową
- pracę w przyjaznej atmosferze
- stałe wynagrodzenie + możliwe premie
- zniżki na zakupy w sklepie

Złożenie aplikacji oznacza, że „Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Polski HR – A-trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, 31-156, ul. Kurniki 4. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych dla klientów i partnerów Administratora danych oraz w innych celach zgodnie z wyrażonymi zgodami. Dane będą udostępniane partnerom, pracodawcom oraz spółkom Polskiego HR. Dane mogą być także udostępniane innym podmiotom zgodnie z wyrażonymi zgodami. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert pracy w tym na udostępnianie moich danych partnerom Administratora danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tych procesów.”

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR A-trybut S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Polski HR A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, ul Bohaterów Września 82, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Polski HR A-Trybut S.A.. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Polski HR A-Trybut S.A.. z siedzibą w Krakowie, ul. Bohaterów Września 82. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Polski HR A-Trybut S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Warszawa

A-Trybut - Polski HR S.A.