LKK Sp. z o.o. to uznana firma rekrutacyjna o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Wspieramy, od blisko 10 lat, firmy w zakresie doradztwa personalnego.

Dla naszego klienta Lidera Rynku Wędlin Wysokiej Jakości, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do sklepów firmowych na terenie Szczecina osób na stanowisko:

Sprzedawca- stoisko mięso/wędliny (K/M)

Szczecin

Obowiązki

  • obsługa Klienta i sprzedaż towaru
  • dbanie o ekspozycje towaru, ułożenie lady
  • realizowanie (składanie) zamówień
  • dbanie o czystość i porządek na stoisku

Wymagania

  • otwartych i komunikatywnych
  • energicznych i samodzielnych
  • lubiących pracę w handlu
  • zaangażowanych i chętnych do pracy w zespole
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku spożywczym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio u Klienta, nie przez agencję)
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od obrotu stoiska
  • dodatki funkcyjne i motywacyjne, deputaty produktowe
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • miłą i przyjemną atmosferę w pracy

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Szczecin

LKK Sp. z o .o.