W celu bezpośredniego zatrudnienia pracownika stacji benzynowej przeprowadzamy rekrutację dla naszego niemieckiego klienta w Berlinie.

Sprzedawca na stacji paliw
Berlin

Obowiązki

  • sprzedaż artykułów na stacji paliw (sneków, napoi itp.)
  • obsługa klientów tankujących benzyne

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako sprzedawca
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • praca od zaraz na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie od 11,00€ Brutto/h
  • zatrudnienie na cały etat 40 godz./tyg.
  • praca na zmiany po 12h (zmiana ranna, popołudniowa, nocna, czasamni praca w weekendy)
  • nadgodziny do wypłaty
  • zakwaterowanie w pensjonacie
  • koszt pokoju 400,- €. opłaca pracownik
  • dodatek od pracodawcy na poczet mieszkania 200,- €/mies.
  • dodatki za prace w dni wolne i Świata

Prosimy o kontakt:
+49 36844 309545
www.praca.click

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Berlin

Quickjobs.de