Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sprzedawca - kasjer w sklepie z ART.AGD

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna

Sprzedawca - kasjer w sklepie z ART.AGD

Żyrardów

Obowiązki

-przygotowanie stanowiska pracy
- przygotowanie towarów do sprzedaży, np. wystawienie ich na półki, witryny - odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania
- bieżące uzupełnianie towarów na pólkach
- zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą
- udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów
- obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności itp.)
- przyjmowanie reklamacji
- dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
- praca z programem magazynowo-sprzedażowym
-obsługa komputer, kasy fiskalnej oraz terminala

Wymagania

-mile widziane doświadczenie w handlu
-znajomość obsługi komputera
-zaangażowanie
-dyspozycyjność
-znajomość obsługi kasy fiskalnej

Oferujemy

- umowę o pracę
-szkolenie wdrożeniowe
-możliwość rozwoju zawodowego
-motywujące wynagrodzenie.

Informujemy,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod numerem telefonu 605-525-231

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŻyrardów
P.H.T. Prymus AGD Ślażyńscy