Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Sprzedawca - Dział RTV/AGD
Auchan Gdynia

Nasza gwarancja

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek

BENEFITY

prywatna opieka medyczna

karta multisport

dofinansowanie posiłków

dofinansowanie do wypoczynku

bony świąteczne

bilety do kina

akcjonariat pracowniczy

Od nas dostajesz

  • Możliwość doradzania i polecania klientom najlepszych dla nich produktów,
  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu,
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w  dodatkowych projektach,

  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata.

W zamian za:

  • Dobre rozeznanie w obszarze sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Nastawienie na współpracę i dzielenie się wiedzą w zakresie produktów,
  • Otwartość na potrzeby klienta,
  • Zamiłowanie do elektroniki.
Twoje zadania na co dzień:
  • Profesjonalna obsługa klienta dbając o dobre relacje,
  • Doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb,
  • Dbałość o produkty i ich oznaczenia.

Chętnie zobaczę Cię
w naszym zespole!

Do zobaczenia w Auchan!

Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl. To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!

Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Anna

Nie doceniają pracowników. W księgowości szeregowy pracownik ma zarobki 2000 zł na rękę po 10 latach pracy. Odradzam ten dział. Managerowie księgowości, którzy mieli wiedzę pouciekali. Odradzam i czekam na opinie innych pracowników księgowości, śmiało.

ździsiek chomąto

Największym minusem roboty w auchanie Piaseczno są niskie płace, najmniejsze ze wszystkich marketów, i to się nie zmieni, bo jak Polacy przestaną się zatrudniać to się weźmie Ukraińców. Ta firma schodzi na psy co raz bardziej, no ale przecież nikt nikogo nie zmusza... Atmosfera pracy na plus.

Bolesław

Firma lubiąca oszczędności, zwłaszcza kosztem pracownika. Ludzie to mięso armatnie ... nikt ich nie szanuje. W "białych rękawiczkach" - pod pretekstem restrukturyzacji pozbywa się ludzi - w Auchan, niewielu ludzi pozostało po przejętym realu. Pracowałem w firmie ponad 2 lata i nigdy nie poczułem się "trybikiem" w wielkiej machinie AUCHAN.