Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sprzedawca/Doradca Klienta Umowa Zlecenie

ikona Bielsko-Biała
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa zlecenie
ikona Dodatkowa
ikona Stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України

Jesteśmy polską firmą działającą nieprzerwanie od ponad 20 lat. Aktualnie poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i podjąć pracę na stanowisku:
SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA

Sprzedawca/Doradca Klienta Umowa Zlecenie
Bielsko-Biała

Twoje codzienne obowiązki:

  • Profesjonalną obsługą Klienta, w tym aktywne doradztwo w wyborze kosmetyków;
  • Dbanie o ekspozycję produktów i wygląd Drogerii;
  • Szereg czynności wspierających sprzedaż i funkcjonowanie Drogerii.

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie światem kosmetyków oraz chęć zdobywania o nich dodatkowej wiedzy;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Otwartość na kontakt z Klientem i chęć rozwoju w sprzedaży bezpośredniej;
  • Wyczucie estetyki.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (praca w tygodniu i weekendy);
  • Praktyczny program wdrożenia;
  • Elastyczny czas pracy;

Szybki proces rekrutacyjny:

1)     Selekcja CV przez dział HR;
2)     Kontakt z wybranym kandydatem;
3)     Rozmowa rekrutacyjna z Kierownikiem Drogerii;
4)     Podjęcie decyzji.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaBielsko-Biała
Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)