Do naszego dynamicznego zespołu w Designer Outlet Piaseczno poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

SPRZEDAWCA – DORADCA KLIENTA (M/K)
Piaseczno

OPIS STANOWISKA:
profesjonalna obsługa Klientadoradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktówbudowanie długofalowych relacji z Klientemdbanie o estetyczny wygląd salonu

OCZEKIWANIA:
doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klientałatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientemoptymizm, rzetelność i zaangażowanie w pracęwysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracęatrakcyjne wynagrodzenie i benefity dodatkowemożliwość rozwoju zawodowegoprzyjazną atmosferę w pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Tereska

Co słychać w firmie? Mam zamiar aplikować.

Joanna

Pracujesz obecnie w Calvin Klein? Chętnie poznamy Twoje opinie na temat pracy w firmie. Jakie warunki oferuje firma?

Makx

Widze, że coraz lepsze tutaj są ogłoszenia o prace do fantastycznych miast i za całkiem niezłe pieniądze, polecam to jak najszybciej sprawdzić, bo warto