Ambitna praca dla sprzedawców w Niemczech!

Poszukujemy kobiet chętnych do podjęcia pracy jako sprzedawca wyrobów bursztynowych (biżuteria, przedmioty codziennego użytku).

Praca Nad Morzem Bałtyckim w Niemczech (Ostseebad Binz-około 250km od Szczeina) - nadmorski kurort z licznymi restauracjami, hotelami, sklepami, stacją PKP.

Sprzedawca

Niemcy

Obowiązki:

Aktywna sprzedaż wyrobów z bursztynu

Dbanie o dobry wizerunek sklepu

Wymagania:

Od kandydatek wymagamy znajomości języka niemieckiego, mile widziane doświadczenie w sprzedaży, wysoka kultura osobista, mila aparycja, komunikatywność, uprzejmość- profesjonalna obsługa klienta i dbanie o wizerunek sklepu.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą-na niemieckich warunkach pracy/płacy, pełen pakiet świadczeń socjalnych, prawo do urlopu, pracę na pełen etat, zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv za pomocą formularza kontaktowego

Po otrzymaniu dokumentów skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

W razie pytań: +491624247187-mówimy po polsku!

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kamila

Nie wiem kto pisze te komentarze, drodzy Państwo, po to macie rozmowę kwalifikacyjną i dni próbne, aby zobaczyć czy miejsce, hotel i jego pracownicy Wam odpowiadają. To tez szansa aby ustalić z pracodawcą szczegóły - wysokość pensji, zakwaterowanie, wyżywienie, liczbę godzin itd. Jeżeli macie taka możliwość to ja wykorzystajcie, a nie będzie niedomówień. Firma godna polecenia, uczciwie informują pracownika o miejscu pracy oraz stanowisku. Pani Magdalena zawsze życzliwa, pomocna i udziela wskazówek np. o zaproponowaniu wysokości zarobków. Pełen profesjonalizm. Życzę wszystkiego dobrego!

madzia/karo

praca super jesli jedzie ktos pracowac nie marudzic i ma cos do zaoferowania ze swojej strony niz tylko za malo za ciezko nie dobrze. piekne miejsce , pani Magdalena zawsze usmiechnieta pomocna pelen profesjonalizm pozdrwiamy i polecamy w 100%

sloneczko

super oferty super miejsce pani Magdalena zawsze pomocna pelen profesjonalizm polecam w 100% wyspa piekna