W związku z dynamicznym rozwojem firmy Wojas S.A. poszukujemy pracowników do pracy w salonie stacjonarnym w Galerii Kazimierz w Krakowie.

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Sprzedawca

Obowiązki

  • Obsługa klienta
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek sklepu

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w handlu
  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
  • Znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
  • Chęć uczenia się i podnoszenia swoich umiejętności
  • Pracowitość
  • Motywacja wewnętrzna

Oferujemy

  •  Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/zlecenie
  •  Wynagrodzenie podstawowe plus prowizje
  •  Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  •  Pracę w miłej atmosferze
  •  Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Proszę o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz informacji o dyspozycyjności.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych informuje, że:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest WOJAS S.A. z siedzibą w Nowym Targu przy ul. Ludźmierskiej 29,
  • Pani/Pana w/w dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi procesu rekrutacyjnego i nie będą udostępniane innym podmiotom,
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania,
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie uniemożliwia rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego,

CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA przez WOJAS S.A., 34-400 Nowy Targ ul. Ludźmierska 29 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 r. poz. 922 z zm.)” proszę wysyłać na adres mailowy:

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem danych osobowych jest firma WOJA S.A. z siedzibą w Nowy Targu, ul. Ludźmierska 29”
CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich w/w danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko SPRZEDAWCA przez WOJAS S.A., 34-400 Nowy Targ ul. Ludźmierska 29 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 r. poz. 922 z zm.)” proszę wysyłać na adres mailowy: smpl178@wojas.eu

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Sprzedawca

Kraków

Wojas S.A.