Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego w chwili obecnej dla swojego klienta w Krakowie(renomowany sklep spożywczy) pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

pracownik działu

Sprzedawca
Kraków

Obowiązki

  • sprzedaż serów i wędlin
  • obsługa klienta
  • ważenie i krojenie
  • dbanie o ekspozycję

Wymagania

  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • aktualna książeczka sanepidu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wykształcenie zawodowe lub średnie

Informacje

  • praca od zaraz
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • praca w pełnym wymiarze lub 1/2 etatu
  • wdrożenie we wszystkie obowiązki
  • lokalizacja - Kraków Lubicz, CH. Serenada
  • ilość wolnych miejsc; 3

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez portal gowork.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 661 533 333

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Ania

Polecam pracę w Domino Polska. Panie w agencji są bardzo pomocne i życzliwe. Wypłata w porządku, nie miałam do tej pory problemu, a współpracuję z nimi jakiś czas.

noe

Domino to śmiech na sali. Oferty pracy, które zaoferowali mojej osobie pozostawiają wiele do życzenia. Od nienormowanych godzin pracy, poprzez tyranie na ciężkich pudłach. Umowa pokazuje jedno, a praca wygląda inaczej. Jako były pracownik kilku firm zaoferowanych przez Domino muszę stwierdzić, że wrocławskie Domino to największy syf i dezorganizacja z jaką się spotkałem.

Joanna

Zamierzacie aplikować do firmy Domino Polska? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie!