Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca w markecie spożywczo-przemysłowym.
Praca na dwie zmiany.

Sprzedawca
Zalewo

Obowiązki

- zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i uczciwości na każdym stanowisku pracy,

- dbanie o należytą ekspozycję towarów dopuszczanych do sprzedaży,

- udzielanie klientom rad dotyczących zgłaszanych przez nich wątpliwości,

- organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie sklepu,
- dbałość o higienę i estetykę na stanowisku pracy i w obrębie sklepu,
-  wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
- umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja czasu pracy,
- komunikatywność,
- rzetelność i zaangażowanie w wykonywane czynności.

Oferujemy

- kompleksowy pakiet szkoleń wprowadzających, przygotowujących do pracy zgodnie z wymaganiami sieci;
- umowę o pracę;
- stabilne i pewne zatrudnienie;
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
- możliwość skorzystania z prywatnej  opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.
- niezbędne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Sprzedawca
Zalewo
Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa W Rypinie W Skrócie KDSH w Rypinie