Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdynia, Lublin, Łódź

Место работы: Варшава, Краков, Вроцлав, Гдыня, Люблин, Лодзь

Ссылка: 31/10/2017

Poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzątanie wagonów kolejowych Очистка железнодорожных вагонов
Kraków
nr referencyjny: 31/10/2017

Zadania, Обязанности заинтересованного лица будут включать следующие задачи:

  • Sprzątanie wagonów i lokomotyw
  • Wymiana galanterii wagonowej tj. zasłonek, pokrowców i zagłówków.
Праздник открыт для граждан Украины и Беларуси. Отправьте свое резюме.
Обязанности заинтересованного лица будут включать следующие задачи:

  • Очистка вагонов и локомотивов
  • Замена принадлежностей вагонов, таких как шторы, крышки и подголовники.

Wymagania, требования:

  • rzetelności oraz dokładności w wykonywaniu pracy,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym w dzień lub w nocy
  • надежность и точность при выполнении работ,
  • Готовность работать в смену днем и ночью

Praca na pełen etat w z systemie zmianowym.

Полная работа в сменной системе.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres Aplikuj

Отправьте свое резюме на адрес Aplikuj

W treści wiadomości należy zamieścić następujące informacje:

w temacie:

nr referencyjny oferty / nazwę stanowiska / województwo

w treści wiadomości:

  • nr referencyjny: proszę wpisać właściwą informację
  • nazwa stanowiska: proszę wpisać właściwą informację
  • województwo, na terenie którego mogę podjąć pracę: proszę wpisać właściwą informację
  • Imię i nazwisko: proszę wpisać właściwą informację
  • telefon: proszę wpisać właściwą informację
  • e-mail: proszę wpisać właściwą informację
  • mogę rozpocząć pracę od: format XX.XX.XXX
  • zgoda na zatrudnienie na umowę o pracę: tak/nie
  • zgoda na zatrudnienie na umowę o dzieło: tak/nie
  • oczekiwany poziom wynagrodzenia/stawka na godzinę
Включите в текст сообщения следующую информацию:

в теме:

предложить ссылку / должность / провинция

в теле сообщения:

  • Ссылка: введите правильную информацию
  • Должность: введите соответствующую информацию
  • провинция, где я могу работать: пожалуйста, введите соответствующую информацию
  • Имя: введите правильную информацию
  • телефон: введите правильную информацию
  • e-mail: введите правильную информацию
  • Я могу начать работу над: XX.XX.XXX
  • Трудовой договор: да / нет
  • трудовое соглашение о трудовом договоре: да / нет
Мы оставляем за собой право связаться с выбранными кандидатами

В нижней части резюме или по электронной почте лицо должно включать следующую информацию:

Na dole CV lub w wiadomościach e-mail osoby powinny zamieszczać informację o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NET SERVICE CE Sp. z o.o. (ul. Ostrobramska 101/337, 04-041 Warszawa) właściciela marki TECHGRID jako administratora zbioru danych osobowych, w celach rekrutacyjnych. Administrator zapewnia dostęp do danych osobowych oraz umożliwia ich poprawianie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) oraz że wgląd do moich danych mogą posiadać potencjalni pracodawcy będący klientami NET SERVICE CE Sp. z o.o.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami