Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: dzisiaj
ikona Umowa zlecenie
ikona Część etatu
ikona Praca stacjonarna

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Sprzątanie w obiektach

Nowy Targ
3 godziny dziennie, od 15.00 do 20.00, od pon. do pt. Sprzątanie w 2 obiektach: biurowym oraz salonie optycznym

Obowiązki

-utrzymanie czystości i porządku w obiekcie biurowym oraz salonie optycznym: mycie podłogi, odkurzanie, serwis toalet, serwis zaplecza socjalnego
-inne prace porządkowe

Wymagania

-chęć ,zaangażowanie
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
-gotowość podjęcia pracy od zaraz
-pełnoletność

Oferujemy

-umowę zlecenie, stawka: 19,70 zł brutto/1 godzina
-stabilne zatrudnienie
-wsparcie Koordynatora

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 512-346-931, od pon. do pt., w godz. od 9.00 do 15.00.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaNowy Targ
INWEMER System sp. z o.o.