Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sprzątaczka, Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem - Opole, ul. Wspólna

Dodano: 23.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 zł / miesiąc

SPRZĄTACZKA, PRACOWNIK GOSPODARCZY z orzeczeniem – Opole, ul. Wspólna

Firma BHP Protect System Sp. z o.o. (Zakład Pracy Chronionej) zatrudni SPRZĄTACZKĘ, PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO

Miejsce pracy – Opole, ul. Wspólna

Sprzątaczka, Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem - Opole, ul. Wspólna
Opole

Obowiązki
Zadania na stanowisku Pracownika usług porządkowych:

  • utrzymanie czystości na terenie obiektu,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • praca w oparciu o plan sprzątania obiektu,
  • mile widziana znajomość obsługi maszyny myjącej.

Wymagania

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy
Warunki pracy i płacy:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze: 2800 zł brutto miesięcznie,
  • Sprzątaczka: I zmiana 7-14/15, II zmiana 16/17-24
  • Operatorzy maszyn: 13-21/22.

Zapewniamy:
  • uniform z logo firmy oraz obuwie,
  • środki i sprzęt konieczne do właściwego wykonania usługi,
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków, dostosowane do specyfiki danego obiektu,
  • zwrot kosztów za zakup lekarstw,
  • koordynację i wsparcie w zakresie wykonywania pracy,
  • przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:
Dział Rekrutacji
Ewa Mańka, Sylwia Badurek
Adres e-mail: Aplikuj, Aplikuj
Telefon: 692-418-425 lub 734-475-479

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."