Zatrudnimy do pracy na weekendy w IKEA Janki

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem 515 - 747 - 886 lub 502 - 187 - 430

Sprzątaczka

Raszyn

Obowiązki:

Sprzątanie na terenie obiektu IKEA Janki

Wymagania:

Brak

Oferujemy:

- pracę w weekendy w godzinach 10:00 - 21:00

- umowa zlecenie

- stawka 16,50 zł/h

Bobson

Ludzie nie idzcie tam!!!! Mobing pełną gębą. Wykorzystują ludzi niepełnosprawnych każąć im robić niepłatne nadgodziny bo nie ma ludzi. Zamiast urlop rehabilitacyjny ludzi musza pracować za darmo nadgodziny. W dodatku oszukują ludzi niepełnospranych na czas pracy. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy. Jest tragedia. Obserwuje tą firme od dłuższego czasu w kilku miejscach. W Poznańskim i Inowrocławskim szpitalu tragedia!

Przemo

Pracowalem jako sprzatacz obiektu basen w tej firmie na nockach na termach maltanskich w poznaniu 3000 netto umowa pelen etat super atmosfera wspaniali wspolpracownicy mozliwosc awansu premie kasa zawsze na czas nawet czasem wczesniej !!!

Przemo