Praca Spot Sales Manager

Dodano: 11.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Spot Sales Manager w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Spot Sales Manager
Częstochowa

Zadania:
- Tworzenie własnej bazy klientów;
- Utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz partnerami zagranicznymi, właściwa identyfikacja ich potrzeb;
- Sprzedaż usług transportowych:
- przygotowanie ofert,
- negocjacja cen,
- ustalenie warunków transportu
- Monitorowanie realizacji zleceń transportowych;
- Współpraca z innymi działami firmy;
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku.

Oczekujemy:
- Znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski) w stopniu komunikatywnym (poziom min. B2);
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego;

- Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność;
- Umiejętność wyznaczania priorytetów;
Umiejętność negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji;
- Dobra organizacja pracy;
- Skuteczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu;
- Znajomość MS Office.

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie;
- Atrakcyjny system wynagrodzeń;
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Wsparcie w legalizacji pobytu na terenie Polski;
- Bezpłatne szkolenia językowe i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe;
- Pakiet świadczeń i benefitów pozapłacowych.

Klikając Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

i

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.