Praca Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim

Dodano: dzisiaj

NEUFRA Spedition Polska Sp.z o.o. – ul. 28 czerwca 1956 r. nr 398 – 61-441 Poznań

Neufra Spedition istnieje od prawie 40 lat, jest międzynarodową spedycją działającą w 6 krajach Europy i stale się rozwija.

Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim
Poznań

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów poprzez przyjęcie i skuteczną realizację zleceń spedycyjnych
  • Stała współpraca z firmami przewozowymi
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych, poszukiwanie, pozyskiwanie przewoźników
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientem
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju i nawiązania współpracy z nowymi klientami

Wymagania:

  • Znajomości języka Niemieckiego (warunek konieczny), język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości Pakietu MS Office
  • Zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Dokładności, sumienności, dyspozycyjności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera w pracy

CV prosimy wysyłać na adres e-mail Aplikuj Zastrzegamy sobie prawo na odpowiedź tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"