Praca Spedytor Międzynarodowy ,samochody do 3,5 T

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 - 4000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

6d1ac333f63f0f36ecb364f108ad7f73.jpg

Spedytor Międzynarodowy ,samochody do 3,5 T

Białystok

Obowiązki

  • Organizacja transportów dla samochodów do 3,5 t na terenie Europy
  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych dbanie o ich jakość i terminowość
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Bieżące uzupełnianie danych w programie operacyjnym
  • Przygotowywanie dokumentów
- Weryfikacja wiarygodności klientów oraz zapisów zleceń transportowych
 - Organizacja transportów przy uwzględnieniu przestrzegania zasad i norm obowiązujących w firmie
 - Aktywne pozyskiwanie klientów oraz przewoźników na rynkach zagranicznych i rynku lokalnym
- Sporządzanie ofert, wycen oraz udzielanie informacji obecnym i potencjalnym klientom
 - Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami
-Organizacja przewozów w relacjach międzynarodowych

Wymagania

- Język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych – francuski/niemiecki/włoski)
- Zdolność analitycznego myślenia
-Znajomość rynku firm transportowych i spedycyjnych
-Mile widziana własna baza klientów i orientacja w transporcie do 3,5 t
- Umiejętności negocjacyjne oraz szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na bieżące okoliczności
-Dobra organizacja pracy własnej
-Umiejętność dynamicznego działania

Oferujemy

- Pracę na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie 3000-4000 netto + premia
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
- Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
Więcej informacji na temat oferty, pod numerem tel.