Praca Spedytor Międzynarodowy 360

Dodano: 16.10.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Twój zakres obowiązków

  • Jako SPEDYTOR będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie kontrahentów i przewoźników wykorzystując narzędzia branżowe,
  • Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług,
  • Negocjacje i przygotowywanie wycen zgodnie z wytycznymi firmy,
  • Radzenie sobie w sytuacjach trudnych wykorzystując wiedzę i doświadczenie.

Nasze wymagania

  • Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku Spedytor Międzynarodowy,
  • Aktywna baza kontrahentów,
  • Komunikatywna znajomość języka obcego (preferowany: angielski, niemiecki lub francuski),
  • Łatwość w kontaktach z innymi,
  • Dobra organizacja czasu pracy – w trybie home office,
  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji planów sprzedażowych – minimalna miesięczna marża generowana dla firmy na poziomie co najmniej € 3000

To oferujemy

  • Bonus powitalny do 5 000 zł dla nowych pracowników,
  • Praca zdalna - możliwość pracy stacjonarnej w jednym z naszych biur,
  • Doświadczona kadra, na której wsparcie możesz liczyć od pierwszego dnia pracy,
  • Zgrany zespół i partnerskie relacje,
  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń,
  • Atrakcyjne zarobki i bogaty system premiowy (do 50 % miesięcznej marży),
  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z branży.

TSL Nordic Sp. z o.o.

TSL Nordic Sp. z o.o. to spedycja międzynarodowa, która powstała łącząc ze sobą długoletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym oraz prawie dekadę pracy w spedycji. Wykorzystując zgromadzoną wiedzę i ciągłe usprawnianie systemu pracy, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard naszych usług. Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne na terenie Unii Europejskiej i Skandynawii.

Działamy od 2014 roku. Cieszymy się renomą, zaufaniem i znakomitą reputacja w branży. Posiadamy status „super płatnik” na rodzimej giełdzie transportowej. Oferujemy pewne płatności dla naszych podwykonawców nawet w 24 h oraz profesjonalne zaplecze prawne i administracyjne.

Informujemy, że administratorem danych jest Tsl Nordic Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalin, ul. Żwirki I Wigury 3 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.