Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalistka/ta ds. Social Mediów

ikona Dodano: 04.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści na social media, firmowego bloga i newsletterów
  • Codzienna obsługa, moderacja wybranych kont w serwisach społecznościowych, ze szczególnym uwzględnieniem platformy Instagram, Facebook, Tik-Tok, You-Tube oraz LinkedIn
  • Obsługa techniczna live’ów oraz video zamieszczanych w firmowych social mediach
  • Analiza trendów w social mediach z wykorzystaniem dostępnych narzędzi
  • Wsparcie sprzedaży produktów oraz zwiększenie świadomości marki EMKA
  • Obsługa współprac influencerskich (w zakresie pozyskiwania, nawiązywania współpracy, ustalania zakresu oraz warunków oraz rozliczania ustalonych założeń)
  • Współpraca z agencjami w zakresie promocji PPC i marketplace
  • Przygotowanie kreacji i komunikacji we współpracy z grafikami i agencjami reklamowymi
  • Przygotowanie materiałów marketingowych do komunikacji marketingowej, do działań wewnętrznych i zewnętrznych
  • Czynny udział w opracowywaniu nowych koncepcji projektów realizowanych przez Dział Marketingu
  • Spójność przekazów marketingowych we wszystkich kanałach
  • Rzetelne i terminowe realizowanie innych powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Masz min. 3 letnie doświadczenie w obszarze marketingu
  • Prowadzenie livów na firmowych Social Mediach
  • Umiesz posługiwać się programami/aplikacjami np. LightRoom, Canva PowerPoint, Afinity Designer, pakiet Adobe, InShot, CapCut
  • Potrafisz tworzyć krótkie firmy (reelsy/tik-toki) i podążasz za trendami Social Mediów
  • Podążasz za trendami Social Mediów
  • Znasz pakiet Microsoft Office
  • Umiesz wejść w buty klienta i patrzeć z jego perspektywy
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu kreacji i komunikacji marketingowej, po stronie agencji lub klienta
  • Masz kilkuletnie doświadczenie w przygotowywaniu materiałów reklamowych drukowanych, video i banerów internetowych
  • Umiesz tworzyć oryginalne hasła i teksty marketingowe do różnych odbiorców
  • Jesteś kreatywny / jesteś kreatywna
  • Współpracowałeś lub współpracowałaś z agencjami kreatywnymi i DTP
  • Masz bardzo dobrą organizację pracy
  • Chcesz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy
  • Jesteś otwarty / otwarta, ciekawy / ciekawa, entuzjastyczny /entuzjastyczna
  • Komunikacja marketingowa jest Twoją pasją

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Miłą atmosferę, niezbędne wsparcie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy
  • Pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Twoja rola w EMKA S.A.

  • Zajmujesz się tworzeniem komunikacji marketingowej dla produktów i usług firmy EMKA.SA. - Analizujesz cele biznesowe, otoczenie rynkowe, grupę klientów i ich potrzeb.
  • Przygotowujesz spójny system komunikacji do wszystkich kanałów kontaktu z klientem.
  • Bierzesz udział w projektach marketingowych i digitalowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

EMKA S.A.

„UCZYŃ Z KAŻDEJ PRZESZKODY SWOJĄ SZANSĘ”

Polska firma z wieloletnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Lider w branży transportu oraz utylizacji odpadów medycznych, oferująca kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie odbioru odpadów medycznych na terenie całego kraju.

Klauzula informacyjna więcej
Specjalistka/ta ds. Social Mediów
ikonaŻyrardów
Emka S.A.