Zajmujemysiękompleksowąobsługąinwestycjiwzakresiemontażuaparaturykontrolno-pomiarowej,instalacjielektrycznychorazzasilaniaawaryjnego.Nabudowachelektrowni,rafinerii,terminalachLNGiinnychobiektachprzemysłowychzatrudniamyod100dokilkusetpracownikówwcałejEuropie.Oferujemyciekaweidynamicznemiejscepracy,wktórymPracownicymajązapewnionąmożliwośćstałegorozwojuzawodowego.Międzynarodoweśrodowiskozapewniadostępdonajlepszychpraktykinowoczesnychtechnologii.

Jeżelijesteśosobąotwartąnazmiany,potrafiącązpasjąrealizowaćswojeceleilubiącąpracować  wzespole,tojesteśmyfirmądlaCiebie.Aktualnieposzukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w zakresie pomiarów i rozruchów elektrycznych
Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Pomiary diagnostyczne i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych,
  • Przeglądy, konserwacje i naprawa urządzeń elektroenergetycznych
  • Koordynacja prac pomiarowych, serwisowych i rozruchowych
  • Obsługa oprogramowania dedykowanego do urządzeń pomiarowych
  • Sporządzenie dokumentacji, protokołów z przeprowadzonej diagnostyki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w zakresie diagnostyki kabli, silników, generatorów, transformatorów, rozdzielnic, lokalizacji uszkodzeń linii kablowych, analizy jakości zasilania, analizy wibracji zespołów mechanicznych, badań termowizyjnych, analizy poziomu bezpieczeństwa urządzeń elektroenergetycznych
  • Obsługi sprzętu pomiarowego (analizatory, generatory probiercze, udarowe, reflektometry, testery zabezpieczeń, wibrometry, kamery termowizyjne) w tym obsługi komputera i oprogramowania
  • Umiejętności sprawdzenia, oceny i wydawania zaleceń dla urządzeń elektroenergetycznych i sieci nN i SN
  • Umiejętności rozwiązywania problemów w sytuacjach awaryjnych
  • Znajomości norm branżowych
  • Znajomości zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu pomiarów i rozruchów
  • Uprawnień eksploatacyjnych i dozorowych w tym pomiarowych powyżej 1kV
  • Dokładnego i solidnego wykonania powierzonych zadań

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu działania
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko Kierownika serwisu zaworów
  • Pakiet szkoleń finansowanych przez pracodawcę

Prosimy o dopisane następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jaki i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z poźn.zm.)”. Klauzula musi być podpisana.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Rzeszów

GC Energy Sp. z o.o.