Praca Specjalista utrzymania ruchu

Dodano: 22.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma Tora Sp. z o.o. specjalizująca się produkcją wyrobów dla branży kosmetyczno-medycznej, zatrudni do nowo powstającego oddziału w Częstochowie, osobę na stanowisko:

Specjalista utrzymania ruchu

Częstochowa

Obowiązki

  • zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń;
  • przeprowadzanie obsługi codziennej maszyn;
  • wykonywanie okresowych przeglądów technicznych;
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych, zmiany oprzyrządowania,
  • planowanie i realizacja działań prewencyjnych w celu poprawy niezawodności maszyn;
  • analizowanie przyczyn, rekomendowanie napraw, przeglądów i modernizacji maszyn, urządzeń i infrastruktury,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii;
  • uczestnictwo w projektach modernizacyjnych;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi;
  • przygotowanie projektów, kosztorysów ofertowych;
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z procesem utrzymania ruchu;

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne: technik elektryk, automatyk, elektronik, mechatronik;
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, elektrotechniki, elektroniki;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych;
  • uprawnienia SEP do 1 kV (eksploatacja);
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia do pracy na wysokościach;
  • uprawnienia do pracy na wózku widłowym/zwyżce budowlanej;
  • komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność;
  • praca w systemie wielozmianowym;
  • znajomość systemów zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • pracę w perspektywicznym i szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna z możliwością udziału innych członków rodziny lub partnera,
  • bony i paczki świąteczne
  • karta Multisport lub podobna