Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

specjalista obsługi maszyn w fabryce spożywczej z niemieckim
Heiligengrabe
12/06/2019/prod

Obowiązki
- praca jako operator wysoce zautomatyzowanych maszyn w zakładzie produkcji panierki w okolicy Berlina D-16909 Heiligengrabe,

Wymagania
- mile widziane doświadczenie w zakładzie spożywczym,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy
Gwarantujemy:

•pracę w jednym z oddziałów miedzynarodowego koncernu,

•niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,

-system czterobrygadowy 6 dni pracy dwa dni wolne, praca również w niedziele,

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia - od 11 e brutto, dodatki zmianowe, np. 12% do kazdej godziny, 25% do nadgodzin i zman nocnych, 50% za niedziele - nie podlegają opodatkowaniu. Przy 11 e brutto wychodzi ponad 2000 e netto na pierwszej grupie podatkowej,

-praca glownie dla mężczyzn z uwagi na konieczność podnoszenie 15 kg worków z mąką,

•możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego, szybka możliwość awansu,

•bezpłatne tłumaczenie życiorysów,

•wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),

•firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną,

-zakwaterowanie dodatkowo płatne ok. 200 e miesięcznie.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agnieszka Nowicka Nowi Consulting z siedzibą w Konstantynie, ul. Krajobrazowa 7 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Agnieszka Nowicka z siedzibą w Konstantynie przy ul. Krajobrazowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka