Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy
z Krakowa, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Kraków

Obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień klientów niemieckojęzycznych oraz aktualizowanie danych w systemie komputerowym,
  • rozpatrywanie reklamacji,
  • udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące zamówień, faktur oraz oferowanych produktów,
  • wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji między różnymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (6000-6500 PLN brutto),
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna,ubezpieczenie na życie),
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na Aplikuj
Mile widziane CV w języku angielskim

Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy Recruiters w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

Marzena

Czy Recruiters mają oferty pracy jedynie w kraju? Czy można liczyć na nich szukając pracy?

Alicja

Jesteś pracownikiem Recruiters? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat powyższej firmy. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Jakie benefity oferuje pracodawca?

bernio

Myślę, że na zarobki @Verko, narzekać w tej firmie nie można ponieważ w samej ofercie już uprzedzają że można zarobić 4500 brutto, w przypadku osób ze znajomością niemieckiego