Praca Specjalista ds. zarządzania jakością

Dodano: 11.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna

Poszukujemy doświadczonej, odpowiedzialnej i pracowitej osoby na stanowisko pracy Specjalista ds. zarządzania jakością w jednej z największych w rejonie, prężnie rozwijającej się firmie transportowej.

Specjalista ds. zarządzania jakością

Częstochowa

Obowiązki

  • Analiza procesu
  • Optymalizacja procesu
  • Audyty wewnętrzne w obszarach odpowiedzialności
  • Weryfikacja certyfikatów
  • Zapewnienie jakości zadań w dziale
  • Przecięcie wszystkich istotnych kwestii zarządzania jakością w dziale
  • Lokalizacja, optymalizacja wyeliminowanie wadliwych procesów
  • Utrzymanie danych, archiwizacja i dokumentacja
  • Doświadczenie w prowadzeniu  audytu.

Wymagania

  • Zalecane posiadanie Certyfikatu audytora wewnętrznego ISO 9001/14001/45001
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością co najmniej 3 lata
  • Wiedza handlowa
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języków angielskiego, dużym atutem będzie rosyjski lub niemiecki
  • Znajomość terminologii systemowej
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej.

Oferujemy

  •  Pracę z międzynarodowej organizacji;

  •  Możliwość rozwoju zawodowego;

  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  •  Przyjazną i pomocną kulturę biznesu;

  •  Pakiet świadczeń.

Klikając Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

i

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.