Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. zaopatrzenia produkcji i kooperacji

ikona Łódź
ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

PTM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, zajmująca  się dystrybucją, serwisem przyczep i naczep ciężarowych oraz produkcją systemów szybkiego załadunku pojazdów poszukuje pracownika do Działu Technologii Przemysłowych na stanowisko:

Specjalista ds. zaopatrzenia produkcji i kooperacji
Łódź

Opis stanowiska:

·         zakupy materiałów, produktów i usług;

·         tworzenie i realizacja zamówień surowcowych,

·         prowadzenie ewidencji magazynowej.

·         kontrola i obsługa dostaw w zakresie ilości, jakości oraz ewidencji,

·         kontakt z klientami zewnętrznymi,

·         poszukiwanie podwykonawców i kooperantów;

·         pozyskiwanie kooperacji na maszyny CNC i na prace spawalnicze

·         koordynacja procesów realizowanych poza firmą.

Oczekiwania:

·         wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe, preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, logistyka, inżynieria i zarządzanie produkcją;

·         utrzymanie optymalnego poziomu zapasów, zarządzanie stanami magazynowymi materiałów;

·         umiejętności czytania rysunku technicznego;

·         weryfikacja dokumentów związanych z dostawami, akceptacja merytoryczna faktur.

·         planowanie i optymalizacja kosztów logistycznych;

·         organizowanie transportu dla dostaw materiałów i produktów;

·         biegła znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel);

·         dobra znajomość j. angielskiego;

·         mile widziane doświadczenie związane z gospodarką surowcową, zaopatrzeniową oraz magazynową;

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

·         doskonała organizacja pracy własnej i motywacja do pracy;

·         dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania;

·         czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • czynny udział w nowatorskich projektach logistycznych;
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;
  • bogaty pakiet benefitów m. in. firmowy system lunchowy,
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – również szkolenia zagraniczne;
  • udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek;
  • motywacyjny system wynagrodzenia;
  • interesującą pracę w firmie o międzynarodowej renomie;
  • ciekawe zadania i wyzwania w innowacyjnym środowisku pracy.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŁódź
PTM Polska