Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Zakupu i Rozliczeń Energii

Dodano: 08.12.2021

Twój zakres obowiązków

  • obrót energią elektryczną, w tym na Towarowej Giełdzie Energii
  • sporządzanie analiz i prognoz rynku energii
  • udział w współtworzeniu strategii obrotu energią elektryczną
  • przygotowywanie raportów, sprawozdań, opracowań
  • przygotowywanie danych do rozliczeń okresowych
  • bieżąca analiza stanu prawnego, sygnalizowanie zmian prawnych, wdrażanie zmian wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • certyfikat maklera giełdowego TGE
  • bardzo dobra znajomość funkcjonowania rynku energii w Polsce i za granicą oraz funkcjonowania giełdy towarowej w Polsce
  • znajomość prawa energetycznego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym Excel na wysokim poziomie
  • umiejętność analitycznego myślenia, umiejętności racjonalnego wnioskowania, podejmowania decyzji zdolności do działania pod presją czasu i ryzyka

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin

INSTAL SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Instal Solar to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy. Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii słonecznej nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i zaoszczędzonych finansów.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej.

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Specjalista ds. Zakupu i Rozliczeń Energii
Kielce
Jakub Wasilewski Solar Eko Instal