BPO NETWORK Sp. z.o.o.

Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca
pozyskał najlepszego pracownika.

Miejsce pracy: Warszawa biuro lub Praca zdalna

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia użytkowników / Helpdesk IT

Leszno

Obowiązki

·         Związywanie bieżących problemów użytkowników systemu Windows oraz Pakietu Office 2007 – 2016,
·         Zdalne instalacje oraz aktualizacje programów,
·         Należyte dbanie o bezpieczeństwo i procedury,
·         Okresowe wykonywanie audytów,
·         Zarządzenie serwerem plików oraz serwerem katalogowym (zarządzanie dostępem do zasobów),
·         Weryfikacja Logów,
·         Sprawdzanie poprawności wykonywania kopii zapasowych.

Wymagania

·        Podstawowa znajomość konfiguracji sieci LAN / WAN,
·        Znajomość Windows Server,
·        Znajomość systemu Linux (Debian, CentOS),
·        Znajomość systemów ERP (Comarch, Asseco, enova, raks, teta),
·        Znajomość zagadnień księgowych oraz kadrowych,
·        Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać ze zrozumieniem komunikaty z systemów, oraz poszukiwania odpowiedzi w Internecie,
·        Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
·        Stałe łącze internetowe w miejscu zamieszkania,
·        Mile widziane osoby posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

·        Pracę zdalną w zgranym zespole, prężnie rozwijającej się firmie,
·        Niezbędne narzędzia do pracy,
·        Umowę na okres próbny (3 miesiące) w niepełnym wymiarze godzin pracy (umowa zlecenie), następnie w okresie zasadniczym w pełnym wymiarze godzin pracy (umowa o dzieło).

Nasza strona: www.bponetwork.pl

FB: BPO Network Sp zoo

Infolinia w sprawie ofert pracy:
Paweł Płaczkiewicz

+48517770018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
BPO NETWORK sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Drawskiej 29a/86a

Leszno

BPO NETWORK Sp. z o.o.