Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

ikona Dodano: 14.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Rozmowy telefoniczne na każdym etapie windykacji – polubownym, sądowym oraz egzekucyjnym
  • Doradztwo w zakresie możliwości spłaty zadłużenia, proponowanie dogodnych form spłaty
  • Monitorowanie wpłat należnych zaległości
  • Nasz zespół wypracowuje target na poziomie min. 100% (średnia półroczna) – wynik realizujemy grupowo, co przekłada się na wypłatę premii
  • Ponegocjuj i dołącz do nas!

Podział czasu pracy

Telefoniczna obsługa klientów - 90%

Monitorowanie wpłat należnych zaległości - 5%

Raportowanie do przełożonego - 5%

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta – w branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Lubisz kontakt z ludźmi, a prowadzenie negocjacji to Twój atut
  • W pracy stawiasz na współpracę, szukasz miejsca gdzie pracują fajne osoby, które tworzą świetną atmosferę

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: pensja + premia + bonusy
  • Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej po okresie próbnym
  • Praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku (7-15, 11-19)
  • Brak korporacyjnego szyku
  • Kameralny zespół doświadczonych osób, gotowych by Cię wdrożyć
  • Wewnętrzne programy rozwojowe
  • Dla zmotoryzowanych bezpłatny parking
  • Dla dojeżdżających komunikacją podmiejską dojazd bez korków: 15 min pociągiem z Dworca Głównego PKP lub autobus, który odjeżdża z samego centrum Wrocławia

Benefity

  • wewnętrzne programy rozwojowe
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej
ikonaWrocław
Kancelaria Prawna Hyperion Gałek i Gałan Spółka Komandytowa