Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Transportu

ikona Dodano: 16.05.2022

Twój zakres obowiązków

• Zbudowanie floty podwykonawców w drogowym transporcie międzynarodowym i/lub krajowym

• Efektywne zarządzanie flotą podwykonawców, pozyskiwanie nowych podwykonawców, negocjowanie stawek, ustalanie warunków współpracy

• Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług transportowych, wycenę przetargów oraz kontraktów

• Weryfikacja dokumentów adekwatna do wewnętrznych procedur oraz przepisów krajowych oraz międzynarodowych

• Realizacja założeń budżetowych, raportowanie

Nasze wymagania

• Doświadczenie w pozyskiwaniu i prowadzeniu (zapewnienie optymalnej pracy) podwykonawców w drogowym transporcie międzynarodowym i/lub krajowym

• Praktyczna znajomość rynku przewoźników – znajomość metod i źródeł pozyskiwania przewoźników do stałej współpracy

• Zaangażowanie i profesjonalne podejście do powierzonych zadań

• Otwartość na informacje zwrotne i współpracę – zarówno od klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych

• Świadomość biznesowa, dzięki której zrealizujesz swoje cele

• Nastawienie na aktywne rozwijanie swojego środowiska pracy – zgłaszasz pomysły, dostrzegasz potencjał tam, gdzie inni go nie widzą

• Kreatywność, systematyczność i konsekwencja w działaniu

• Umiejętność planowania z wyprzedzeniem oraz zdolności analityczne

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub na życzenie inną formę

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie

- Atmosferę nie korporacyjną, lecz niezwykle spokojną i przyjazną!

- Możliwość pracy zdalnej (home office)

- Grupowe ubezpieczenie na życie

- Bony podarunkowe i okolicznościowe

- Elastyczne podejście do miejsca i czasu wykonywania pracy

- Rozwój kariery zawodowej oparty na budowaniu swoich kompetencji poprzez kontakty z międzynarodowymi podmiotami i atrakcyjnymi rozwiązaniami branżowymi

- Realną możliwość wpływu na przyszły kształt oddziałów Hart Logistics na rynku polskim i międzynarodowym

- Samodzielność w działaniu, możliwość wyboru i kreowania drogi zawodowej w oddziałach Hart Logistics na rynku polskim jak i w zagranicznych oddziałach firmy.

- A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)

O nas

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy z nas jest wyjątkowy. Dołącz do i Ty!

Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku.

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne?

Wejdź na naszą stronę: www.hartlogistics.pl

Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy. Stwarzamy możliwości pracy w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku oraz w Berlinie.

Co nowego u nas:

SIERPIEŃ 2021 – Świętujemy 10-lecie istnienia Firmy! Jubileuszowy wyjazd integracyjny

WRZESIEŃ 2021 – otwieramy nasz pierwszy Magazyn – wchodzimy w logistykę kontraktową!

PAŹDZIERNIK 2021 – budujemy flotę własną! Czyli nasz Dział HTS – Hart Transport Services

ZAPRASZAMY!

Firma Hart Logistics

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. Transportu
ikonaKatowice
Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. K.