Praca Specjalista ds. technicznych i inwestycji

Dodano: 03.10.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Twój zakres obowiązków

  • Chcemy zaoferować Ci ciekawe wyzwania, dlatego Twoje najważniejsze zadania na stanowisku Specjalisty ds. technicznych i inwestycji będą się skupiać głównie na:
  • Kompleksowym prowadzeniu inwestycji związanych z nowymi podłączeniami w SEC Region
  • Zbieraniu danych technicznych dotyczących systemów ciepłowniczych, ich analizie i raportowaniu
  • Tworzeniu planów remontowo-inwestycyjnych i nadzór nad ich realizacją, raportowaniu w tym zakresie
  • Współpracy w ramach grupy SEC związanej z nowymi technologiami, rozwojem systemów ciepłowniczych i odnawialnych źródeł ciepła

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą, która ma:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku i chciałaby się w tym kierunku rozwijać
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: inżynieria środowiska, odnawialne źródła energii, budownictwo lub pokrewne
  • Znajomość ciepłownictwa i/lub branży energetycznej, i/lub odnawialnych źródeł energii
  • Znajomość zasad i procedur występujących przy wykonywaniu inwestycji budowlanych i instalacyjnych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dodatkowo jesteś osobą:
  • Odpowiedzialną i aktywnie wychodzącą z inicjatywą
  • Komunikującą się skutecznie i z poszanowaniem dla innych osób
  • Świetnie pracującą samodzielnie jak i w zespole
  • Umiejętnie wyszukującą i przetwarzającą istotne informacje
  • Chęć uzupełniana i poszerzania wiedzy
  • Dążącą do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Potrafiącą prowadzić wiele zadań w tym samym czasie
  • Dobrze zorganizowaną i precyzyjną
  • Komunikującą się swobodnie w mowie i piśmie w języku angielskim

To oferujemy

  • Zależy nam na tym, abyś czuła/czuł się u nas komfortowo, a więc już na start mamy dla Ciebie:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale
  • Wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Rynkowe wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość uczestnictwa i wpływu na transformację energetyczną w kraju i regionie
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, elastyczny czas pracy, pakiet świadczeń socjalnych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Jeśli rozwój zawodowy jest dla Ciebie ważny i chcesz zdobywać nowe doświadczenia wspierając w działaniach operacyjnych dużą firmę energetyczną, to daj nam się poznać!

SEC Region Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą energetyczną, zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła oraz wytwarzaniem i sprzedażą energii elektrycznej do odbiorców w kraju. Spółka należy do grupy SEC oraz jest częścią niemieckiego koncernu E.ON.

Informujemy, że administratorem danych jest Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC) z siedzibą w Szczecin, ul. Zbożowa 4 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.