Praca Specjalista ds. sprzedaży eBay / Amazon

Dodano: 20.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5500 - 8000 zł / miesiąc
Praca zdalna
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Pracując z nami zyskasz:

- atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny zależny od wyników Twojej pracy,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w pełnym wymiarze godzin),
- możliwość poznania najnowszych narzędzi marketingowych,
- szerokie doświadczenie w marketingu internetowym oraz wiedzę z zakresu e-commerce,
- ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze i w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju osobistego.

Specjalista ds. sprzedaży eBay / Amazon

Wrocław

Obowiązki

- koordynacja procesu automatyzacji wystawiania aukcji na eBay i Amazon,
- stałe monitorowanie sprzedaży,
- analiza produktów i optymalizacja listingów,
- wdrażanie dodatkowych narzędzi wspierających sprzedaż na marketplace’ach,
- dbanie o jakość kont,
- tworzenie reklam sponsorowanych i ich optymalizacja,
- monitorowanie realizacji celów sprzedażowych i ustalonych targetów,
- regularna ocena potencjału kanałów i ich rozwój,
- wsparcie reszty zespołu w działaniach Multi-Channel,
- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

- zaangażowania, samodzielności i kreatywności w działaniu,
- znajomości platform sprzedażowych eBay i Amazon na poziomie zaawansowanym, znajomość innych platform sprzedażowych w Europie będzie dodatkowym atutem,
- podstawowej wiedzy z zakresu e-commerce,
- podstawowej wiedzy z zakresu SEO i optymalizacji produktów,
- znajomości algorytmów - A9 i Cassini,
- znajomości narzędzi dodatkowych dla eBay/ Amazon,
- znajomości narzędzi MS Office/ Google Suite,
- znajomości j.angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość j. niemieckiego lub innych języków będzie dodatkowym atutem,
- analitycznego podejścia do powierzonych zadań,
- znajomość systemów e-commerce będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- etat w pełnym wymiarze,
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie w przedziale: 5500 - 8000 zł brutto miesięcznie,
- premie,
- catering,
- kartę Multisport,
- dofinansowanie wakacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMAKO.pl sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez EMAKO.pl sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka EMAKO.pl sp. z o.o. z siedzibą: ul. Ryszarda Chomicza 13F, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska, nr tel. (+48 71) 308 79 94, adres e-mail: praca@emako.pl (dalej: „Administrator”).Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: adres e-mail: rodo@emako.pl