Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych (maszyny budowlane)

ikona Dodano: 05.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż części zamiennych do maszyn marki Strassmayr
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami docelowymi i Autoryzowanymi Dealerami
  • Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
  • Obsługa stałych klientów – posiadaczy maszyn Strassmayr

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (najlepiej międzynarodowej), co najmniej 2 lata – warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka obcego w mowie i piśmie (co najmniej angielskiego) – praca na co dzień w języku obcym – warunek konieczny. Możliwość prowadzenia swobodnej komunikacji z zagranicznymi kontrahentami, partnerami w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i duża samodzielność
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, pozytywne usposobienie, wytrwałość
  • Wykształcenie najlepiej inżynierskie natomiast nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenie z oferty Strassmayr oraz możliwość poznania szczegółów technicznych maszyn, bezpośrednio na hali produkcyjnej obserwując produkcję maszyn
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy - zakładzie produkcyjnym maszyn Strassmayr
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy, wynagrodzenie podstawowe od 7 000 do 9 000 zł brutto + premia za sprzedaż (podstawa + premia za wyniki)

O nas

Jesteśmy producentem maszyn do budowy i remontu dróg marki Strassmayr z siedzibą w Wysogotowie pod Poznaniem. W naszym zakładzie przeprowadzamy pełen proces produkcji maszyn - zaopatrzenie, obróbka metalu, spawanie, lakierowanie, montaż. Działamy w środowisku międzynarodowym, ponieważ maszyny sprzedawane są na całym świecie do naszych autoryzowanych dealerów.

Poszukujemy doświadczonego Specjalistę do sprzedaży części zamiennych, który biegle posługuje się co najmniej językiem angielskim. Ze względu na specyfikę branży – mile widziane jest wykształcenie techniczne albo zamiłowanie do motoryzacji, drogownictwa, technologii.

Etapy rekrutacji:

1. Analiza dokumentów otrzymanych od kandydata (minimum CV) – analiza doświadczenia kandydata na podobnych stanowiskach, znajomość branży oraz języka obcego.

2. Spotkanie w siedzibie firmy. Przedstawienie zakładu (pokazanie produkcji, specyfiki pracy, współpracowników, miejsca pracy). Rozmowa z kandydatem o jego oczekiwaniach, znalezienie wspólnego celu i możliwości jego realizacji. Krótka weryfikacja znajomości języka obcego.

3. Decyzja o zatrudnieniu po naradzie kierownika i zarządu – przekazanie propozycji pracy kandydatowi wraz z draftem umowy.

Więcej na temat naszej firmy znajdziesz na stronie internetowej: www.strassmayr.com

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych (maszyny budowlane)
ikonaPrzeźmierowo
Strassmayr sp. z o.o.