Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. sprzedaży

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 3500 - 7000 zł / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

Chcesz być częścią polskiej firmy OVER Group? Nie wyobrażasz sobie pracy pozbawionej codziennego kontaktu z Klientem? Przemawiają przez Ciebie cechy Handlowca?

Dołącz do zespołu, w którym każde „nie” Klienta z łatwością zamienisz w „tak”. Masz szansę współpracować z Klientami ciekawych branż: zoologicznej, weterynaryjnej i hodowlanej.

Specjalista ds. sprzedaży
Łódź

Obowiązki
·        nawiązywanie kontaktu i rozwój relacji biznesowych z aktualnymi Klientami oraz zapewnienie im profesjonalnej obsługi
·        pozyskiwanie nowych Klientów
·        realizacja wyznaczonych miesięcznych celów sprzedażowych
·        współpraca z mobilnym przedstawicielem handlowym
·        budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego
  • umiejętność łatwego nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami
  • determinacja w osiąganiu założonych celów
  • chęć profesjonalnego doradztwa i edukacji Klienta
  • doświadczenie w zakresie obsługi Klienta i/lub sprzedaży
  • nastawienie na długofalową współpracę
  • otwarta postawa i pozytywne nastawienie
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • obsługa komputera i pakietu MS Office
Mile widziane:
  • szkolenia sprzedażowe, z obsługi Klienta, prowadzenia rozmów
  • znajomość systemów typu CRM
  • wykształcenie lub zainteresowania w kierunku zwierząt

Oferujemy
·        możliwość uzyskania wysokich zarobków do 7000 zł brutto w hybrydowym systemie wynagradzania
·        umowę o pracę
·        elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku w spokojnej lokalizacji w biurze w Łodzi w kilkuosobowym zespole
·        niezbędne narzędzia: komputer, telefon, system CRM, narzędzia zwiększające efektywność sprzedaży
·        dostęp do wypracowanej bazy aktywnie zamawiających Klientów
·        możliwość pozyskiwania nowych Klientów
·        portfel ok. 100 atrakcyjnych produktów renomowanej marki w segmencie zoologicznym / weterynaryjnym / hodowlanym
·        szkolenia na etapie wdrożenia oraz w trakcie pracy w zależności od potrzeb
·        dużą samodzielność w prowadzeniu rozmów handlowych
·        spotkania firmowe, możliwość udziału w imprezach integracyjnych
·        Premiowany System Poleceń Pracowniczych
·        inne benefity: bibliotekę firmową, bezpłatny parking, kawę i herbatę, ubezpieczenie grupowe, atrakcyjne rabaty na produkty kosmetyczne i inne preparaty produkowane przez Firmę

Klauzula RODO:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym.  Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ,spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Klauzula informacyjna więcej
ikonaŁódź
Over Group Sp. z o.o. S.K.