Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. sprzedaży

ikona Dodano: 08.05.2022

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, polskiego producenta wyrobów metalowych, wykorzystywanych na wszystkich etapach budowy oraz w ramach wykończenia, zagospodarowania i zabezpieczenia terenu, dostarczającego kompleksowe rozwiązania dla kilkudziesięciu branż z różnych sektorów gospodarki, szukamy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży.

Siedziba firmy: okolice Poznania

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• odpowiedzi na pytania pojawiające się w procesie rekrutacyjnym

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii sprzedażowej
  • Pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż produktów firmy
  • Koordynacja działań sprzedażowych na podległym terenie
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, dbanie o wysoki standard obsługi klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie działań i wyników sprzedaży
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji założonych celów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość branży metalowej
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w trybie 2-3 dni w terenie, 2-3 dni w biurze
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia - oprócz wynagrodzenia zasadniczego, atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędny sprzęt do wykonywania codziennych obowiązków
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV
  • Rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie w firmie
  • Podjęcie decyzji

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Anna Rojewska tel. 537 173 333

Klauzula informacyjna więcej
Specjalista ds. sprzedaży
ikonaPoznań
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel