Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. jest jedną z największych ogólnopolskich Sieci Kancelarii, która od kilkunastu lat z sukcesami dba o interesy prawne Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG PRAWNO-FINANSOWYCH

Specjalista ds. sprzadaży usług prawno-finansowych

Katowice

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie odszkodowań, windykacji, polisolokat, oraz abonamentową obsługę prawną firm, a także sprzedaż oferowanych usług finansowych;
• Realizowanie celów biznesowych i sprzedażowych;
• Prowadzenie negocjacji z klientami i gromadzenie niezbędnej dokumentacji;
• Raportowanie i przedstawianie wyników sprzedażowych przełożonym;
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami Firmy.

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie;
• Doświadczenie w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, windykacyjnej i OFE będzie dodatkowym atutem oraz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;
• Wysokie umiejętności negocjacyjne, perswazyjne oraz znajomość technik sprzedażowych;
• Komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
• Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników;
• Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań;
• Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel i Power Point);
• Gotowość do pracy w terenie;
• Prawo jazdy kat. B.
• Nie posiadasz jeszcze działalności gospodarczej, a chciałbyś podjąć współpracę? Pomożemy w:
• Przygotowaniu biznesplanu
• Skompletowaniu dokumentów do założenia działalności
• Pozyskaniu dofinansowania do 23 tys. zł jednorazowo
• Zaoferujemy dofinansowanie w wysokości 1000 zł miesięcznie przez pierwszy rok ws
półpracy

Oferujemy

• Pracę w stabilnej firmie, z zachowaniem idei work-life balance;
• Wynagrodzenie stałe + prowizja oparta na wynikach sprzedaży;
• Możliwość korzystania z ponad 20 oddziałów na terenie kraju;
• Opiekę merytoryczną i organizacyjną ze strony doświadczonej kadry;
• Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu i organizacji pracy oraz możliwość awansu zawodowego;
• Bezpłatne szkolenia wprowadzające w zagadnienia branży
• Pomoc doświadczonych menagerów
• Dostęp do najnowszych i najpopularniejszych produktów finansowych
o Kredyty bankowe
o Pożyczki pozabankowe
o Kredyty i pożyczki oddłużeniowe
o Konsolidacja kredytów
o Konsolidacja pożyczek
o Leasing
o Kredyty dla rolników
o Kredyty inwestycyjne
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.

Katowice

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.