Specjalista ds. Rozliczeń i Administracji - Kasjer
Bielany Wrocławskie

Zadania:

  • bieżący kontakt z kierowcami;
  • przyjmowanie pobrań gotówkowych;
  • rozliczanie dokumentacji transportowej;
  • przyjmowanie faktur od przewoźników;
  • praca zmianowa w godz. 6.00 - 14.00; 10.00-18.00.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej mile widziane;
  • dobra znajomość pakiet Office, zwłaszcza Excel;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w rekrutacjach wewnętrznych;
  • pakiet benefitów: system premiowy, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, bony świąteczne;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i spotkania integracyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

ROHLIG SUUS Logistics