Praca Specjalista ds. rekrutacji z językiem Niemieckim (praca zdalna)

Dodano: 21.11.2021
Umowa o dzieło
Pełny etat
Praca zdalna
Rekrutacja zdalna

Specjalista ds. rekrutacji z językiem Niemieckim (praca zdalna)

Wrocław

Obowiązki

  • Selekcja i rekrutacja kandydatów
  • Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatów
  • Budowanie bazy kandydatów
  • Bieżąca obsługa pracowników
  • Koordynacja procesu wymiany personelu
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realną ścieżkę kariery
  • Otwarte relacje, dobrą komunikację, zespół nastawiony na współpracę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).