Zatrudnimy doświadczonego Specjalistę ds. Rekrutacji z biegłą znajomością języka niemieckiego. Kandydat będzie odpowiadał za proces rekrutacji nowych pracowników, nadzór nad procesem zatrudnienia i komunikacje z klientami firmy w Niemczech.

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim
Częstochowa
03/10/18

Obowiązki
Rekrutacja pracowników, nadzór nad procesem zatrudnienia i komunikacja z klientami firmy w Niemczech

Wymagania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- biegłą znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie wyższe
- rozbudowane umiejętności interpersonalne
- umiejętność pracy z pakietem MS Office
- możliwość częstych wyjazdów za granice

Oferujemy
- polską umowę o pracę na pełen etat
- konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy
- pracę w regularnych godzinach od Poniedziałku do Piątku
- prywatny pakiet medyczny
- kartę Multisport
- nowoczesne narzędzia do pracy
- możliwość dodatkowych szkoleń i rozwoju osobistego
- pracę w komfortowych warunkach i przyjacielskiej atmosferze

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Częstochowa

Bomet Sp. z o.o.