Praca Specjalista ds. Rekrutacji

Dodano: 01.12.2021

Jako Specjalista ds. rekrutacji w Rhenus Logistics S.A. będziesz odpowiadał/a za realizowanie procesów rekrutacyjnych dotyczących bazowych stanowisk w magazynie w Swarzędzu. Dołączając do kilkuosobowego działu HR będziesz proponował/a rozwiązania, które przyczynią się do zwiększenia zatrudnienia i rozwój marki pracodawcy.

Specjalista ds. Rekrutacji
Poznań

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowanie do Karty Multisport oraz karty podarunkowe
  • Programy rozwojowe - szkolenia językowe, narzędziowe i zarządcze
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków
  • Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy

Nasze oczekiwania:

  • Przynajmniej 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane firmy to agencje pracy tymczasowej)
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji end- to end pracowników blue- collar
  • Znajomość lokalnego rynku pracy (szczególnie w branży logistycznej)
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność, odpowiedzialność i sumienność

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych, skupiających się głównie na pozyskiwaniu magazynierów
  • Administrowanie bazą danych oraz aktualizacją dokumentacji HR
  • Bliską współpracę z działem HR i Administracji
  • Dbanie o positive candidate experience i wizerunek Rhenus Logistics S.A. jako pracodawcy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.