Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. prowadzenia kampanii Google Ads

Dodano: 12.10.2021

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Dla naszego klienta, firmy z Bydgoszczy działającej  w sektorze marketingu internetowego poszukujemy kandydata na stanowisko : Specjalista ds. prowadzenia kampanii Google Ads.

Specjalista ds. prowadzenia kampanii Google Ads
Bydgoszcz
SPEC/BYD/2021

Zadania
tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii Google i Facebook Ads,współpraca z programistami w zakresie tworzonego oprogramowania do automatyzacji marketingu internetowego,Wymyślanie nowych funkcjonalności do automatyzacji kampanii.

Wymagania
znajomość systemu Google Ads,znajomość systemu Google Analytics,minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,umiejętność analitycznego myślenia,dobra znajomość Arkuszy kalkulacyjnych,doświadczenie w tworzeniu SEO, Facebook Ads,umiejętność pracy pod presją czasu,kreatywność i innowacyjność.

Oferujemy
umowa zlecenie 3 miesiące, potem umowa o pracę,wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4800 - 6200 brutto miesięcznie,premie, prowizje, nagrody,Karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,paczki na święta,prezent na urodziny,możliwość relaksu w firmie : dostępne piłkarzyki, bilard, dart, ps4, tenis stołowy.