Specjalista ds. projektów międzynarodowych z j. niemieckim

Dodano: 05.05.2020
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Wrocław

Główny zakres obowiązków:

  • nawiązywanie współpracy z niemieckimi kontrahentami,
  • kontakt z firmami związany z zatrudnieniem kandydatów na poszczególne stanowiska,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie / współpracę,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość pracy w systemie home-office,
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki,
  • pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych,
  • wyjazdy na konferencje i szkolenia połączone z integracją,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
  • zaangażowanie w osiąganie założonych celów,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
Mile widziane, lecz niewymagane:
  • znajomość / zainteresowanie branżą TSL,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • doświadczenie w pracy z procesami z obszaru HR

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Wrocław
CE DRIVER