Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Specjalista ds. Planowania Produkcji

ikona Biskupice Podgórne
ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 27 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania Produkcji
Biskupice Podgórne
8908/SPP

Obowiązki
u planowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wielkością zamówień i prognozami sprzedaży,
u terminowa realizacja zleceń,
u efektywne wykorzystywanie sił produkcyjnych,
u przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby firmy,
u kontrolowanie stanu magazynowego,
u praca w systemie ERP,
u współpracowanie z działami: logistyki, zakupów i produkcji.

Wymagania
u wykształcenie min. średnie,
u min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
u mile widziane doświadczenie w branży automotive,
u znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
u dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel,
u samodzielność,
u bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy
u umowę o pracę,
u premię frekwencyjną,
u pakiet zdrowotny Luxmed/karta MultiSport,
u ubezpieczenie na życie,
u dofinansowanie świąteczne,
u dofinansowanie do wypoczynku.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Janusza Dziewita prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Experum HR JANUSZ DZIEWIT, ul. Karola Szajnochy 11/5, 50-076 Wrocław, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby obecnego procesu rekrutacji/obecnego i przyszłych procesów rekrutacji”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Wrocław
Wałbrzych
Katowice
Poznań

EXPERUM Human Resources

Klauzula informacyjna więcej
ikonaBiskupice Podgórne
Experum HR